fűnyíróFőoldalA Honda világaHamisítványokKarrierKeresőTermékekKereskedőkSzervizekFórumHírlevélKapcsolatSegíthetek?

Hírek, újdonságok

A víz elleni küzdelemhez
2010. június 4.
Ráadás akció
2010. június 2.
Az extrém időjárás hatására későn induló tavaszi-nyári szezonra való tekintettel még egy hónapig érhetőek el termékeink kedvezményes áron.
 önjáró fűnyíró  benzines fűnyíró
Termékeinek kizárólag szakkereskedői hálózatunkon keresztül értékesítjük, különböző barkácsáruházakban nem kaphatóak.
Az eredeti Honda termékkel mindig elégedett lesz!

Segítség a levegőszűrő eredetiségének vizsgálatához

Nyomtat Elküld
Ahhoz, hogy érvényesíteni tudjuk az 1+2 év garanciát, mindenképp figyeljünk a következőkre:

  1. 1.    Minden évben vizsgáltassuk át gépünket hivatalos márkaszervizben, és kérjük a felülvizsgálat megtörténtének rögzítését a garancia füzetben az erre kijelölt részen! Itt térítés ellenében felmérik gépünk állapotát, tájékoztatnak bennünket az esetleges meghibásodásokról, illetve további teendőinkről, melyek elengedhetetlenek gépünk szakszerű üzemeltetéséhez. Ugyanekkor sor kerülhet térítésmentes garanciális javításokra, amennyiben kiderül, hogy a gép garanciális okokból kifolyólag hibásodott meg.
  1. 2.    Minden esetben használjunk eredeti alkatrészeket, hiszen csak így őrizhető meg az 1+2 éves jótállás. Az után gyártott, nem eredeti alkatrészek sok esetben silány minőségűek, ezért lehetnek olcsóbbak. Kérjük, ne dőljenek be azoknak, akik azt állítják, hogy ugyanazt a minőséget képviselik. Az alkatrészek eredetiségét minden javítás után ellenőrizzük le személyesen is, mikor a szerviz átadja a gépet. Amennyiben az alkatrész olyan helyen helyezkedik el, hogy bontás nélkül nem ellenőrizhető, javasoljuk hogy kérjenek számlát (a garanciának nem alapfeltétele!) a cserealkatrészről a cikkszám megadásával, és az elvégzett munkáról egyaránt. Ezzel tudjuk elkerülni a vitás eseteket abban az esetben ha a későbbiekben ez az alkatrész meghibásodik.
  1. 3.    Mindig eredeti Honda olajat használjunk gépünkbe és cseréljük a kezelési utasításnak megfelelően! A túl hosszú időn keresztül használt olaj elveszti viszkozitását, kenőképességét és használatával a gép végleges károsodását okozhatjuk.
  1. 4.    Mindig eredeti Honda levegőszűrőt használjunk. Az után gyártott szűrők sokszor nem megfelelő minőségű, sűrűségű anyagból készülnek, vagy éppen a mérethibák miatt nem tömítenek megfelelően. Ha  a nagyobb szűrőképesség következtében a motorba szükséges levegőmennyiség túl kevés, a motor könnyen túlhevülhet, besülhet. A kisebb szűrőképesség olyan nagyságú szemcséket is átengedhet, melyek a motortérbe jutva visszafordíthatatlan kopáshoz, elhasználódáshoz vezethetnek.

Az alábbiakban segítünk beazonosítani a GC, GCV, GX, GXV motorokhoz szükséges levegőszűrők típusait:

  1. 1.    A GC135, GCV 135, GC160, GCV160, GC190, GCV190 motorok esetén a levegőszűrő cikkszáma: 17211-ZL8-023, mely a levegőszűrő oldalán megtalálható (oldalsó kép).
  1. 2.    A GX120, GX160, GX240, GX270, GX340, GX390 eseteiben a cikkszám középső tagját kell beazonosítani a -ZE0-, -ZE1-, -ZE2-,-ZE3- jelzés alapján. A jelzést a levegőszűrő fém borítólemez felületén találjuk (alul sorrendben a képek).



 
  

Itt leellenőrizheti, hogy az
Ön terméke valóban eredeti-e


Honda linkajánló


Honda Marine
Csónakmotorok a legkisebbtől az
igazi erőgépekig! Yacht motoroktól
a kis hobbi csónakmotorokig...
http://www.hondamarine.hu

Honda motorkerékpárok
Minden kategória, ami csak létezik: supersport, naked, cruiser, enduro, túra, versenymotor, robogó, stb.
http://motor.honda.hu

Honda gépjárművek
Nézze meg a Honda személy-gépkocsik, haszongépjárművek
legújabb típusait!
http://honda.hu

  A Honda Világa fűnyíró Hamisítványok  önjáró fűnyíró Karrier  benzines fűnyíró Híreink  funyiro Termékek  motoros fűnyíró Kereskedők  benzinmotoros fűnyíró Szervizek  fűnyírás Fórum  fűnyíró traktor Kapcsolat  traktor Hírlevél  kerti traktor Jogi Nyilatkozat  kis traktor Adatvédelem  traktoros Impresszum  fűkasza Oldaltérkép